Forumas

Atgal 1 2 3
Sekso įvairovė
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2012-11-08
Pranešimai: 2
2012-11-08 17:31
Man labiausiai patinka kai vakare pries miega atsigule, mano vaikinas taip svelniai pradeda lysti po mano naktinukais, uz krutu paciupineja, o tada svelniai neskubedamas buciuodamas slenka zemyn, klitoriu padirgina ir pats slenka zemyn ir tada pradeda ten laizyti.. galiu istirpti nuo to gerio nebesinori net miego tada :)))))
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2012-11-08 20:11
mazuteee rašė:
Man labiausiai patinka kai vakare pries miega atsigule, mano vaikinas taip svelniai pradeda lysti po mano naktinukais, uz krutu paciupineja, o tada svelniai neskubedamas buciuodamas slenka zemyn, klitoriu padirgina ir pats slenka zemyn ir tada pradeda ten laizyti.. galiu istirpti nuo to gerio nebesinori net miego tada :)))))
Uchhh, paskaicius labai gerai VISKA isivaizduoju! Jau dabar to paties uzsinorejau :))
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-01-02 18:14
Superinis reikaliukas suristi rankas,uzristi akis ir pamyleti vyra.balkone esu oralini ne karta darius,pas draugus vonioj vakarelio metu greituka suorganizuojam.naujas smagus uzsiemimas prostatos masazavimas.norejau paklausti gal kas bandet oralini su silto vandens pilna burna?smagu butu zinoti niuansus,nes knieti pabandyt
Cituoti
Avataras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2013-06-12
Pranešimai: 21
2013-06-15 01:16
Dona rašė:
Superinis reikaliukas suristi rankas,uzristi akis ir pamyleti vyra.balkone esu oralini ne karta darius,pas draugus vonioj vakarelio metu greituka suorganizuojam.naujas smagus uzsiemimas prostatos masazavimas.norejau paklausti gal kas bandet oralini su silto vandens pilna burna?smagu butu zinoti niuansus,nes knieti pabandyt
Dona, esu bandžiusi daryti savajam oralinį su vėsiu vandeniu, sakė, kad patiko, o burnoj pas mane ir taip nešalta, tad su šiltu net nemėginau :) Dievinu kai mane suriša, arba kaip už nugaros suima abi rankas, kad negalėčiau pasipriešinti, tai mane labai užveda, na, gal aš kokia pakvaišusi fetišistė, bet kai vaikinas man suima plaukus, perimdavas visą valdžią į savo rankas, tai atrodo, kad tuoj orgazmą patirsiu, nežmoniškai veža :) O dėl prostatos masažo, vis nedrįstu savo vaikino paklausti ką jis apie tai mano, nes ir pati dar nežinau, ar sugebėčiau tai daryti :/
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2013-12-02 22:39
Nymphomaniac rašė:
Dona, esu bandžiusi daryti savajam oralinį su vėsiu vandeniu, sakė, kad patiko, o burnoj pas mane ir taip nešalta, tad su šiltu net nemėginau :) Dievinu kai mane suriša, arba kaip už nugaros suima abi rankas, kad negalėčiau pasipriešinti, tai mane labai užveda, na, gal aš kokia pakvaišusi fetišistė, bet kai vaikinas man suima plaukus, perimdavas visą valdžią į savo rankas, tai atrodo, kad tuoj orgazmą patirsiu, nežmoniškai veža :) O dėl prostatos masažo, vis nedrįstu savo vaikino paklausti ką jis apie tai mano, nes ir pati dar nežinau, ar sugebėčiau tai daryti :/
manajam nelebai patiko kai kisau pirstuka i ta vietele.tad rusu forume radau kad tarp jo kiausinuku ir ir analo yra plona gysla.darant oralini ar pritaikius tam tikra poza visai smagu ja pastimuliuoti.orgazmas DAUG didesnis ir palaiminga sypsena vyro veide taip pat;D siulau pabandyti.
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2014-01-25
Pranešimai: 50
2014-01-26 15:33
pasiskaicius daug visokiu idomiu dalykeliu prirasyta bet yra vienas bet... seksas niekada neturi buti nuobodus ir monotoniskas o kad toks nebutu naturiai stengiamasi nauju pikantisku dalykeliu isbandyti bet pagrindinis dalykas yra nedidelis susilaikymas! ta prasme reikia daryti pertraukas kad ne tik naujoviu noretum bet ir pacio paprasciausio sekso pasiilgtum nes kitu atveju kai baigiasi fantazijos tada prienama prie krizes; ka daryt seksas nebeidomus ir t,t, o nesuprantama kad ivyksta jo persisotinimas
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2016-05-21
Pranešimai: 1
2016-05-21 20:51
Mano vyras eina iš proto kai aš būnu apsivilkusi http://www.intymipagunda.lt/lt/Seksualus-apatiniai/Kates-kostiumai/Kates-kostiumas-Lolita/. Dar kartais pažaidžiame įvairius žaidimus ar įsikūnijame į skirtingas profesijas.
Cituoti
Atgal 1 2 3

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...